Zgrabne nogi i jędrne pośladki

IMG_2985Zgrabne nogi i jędrne pośladki to marzenie nie jednej kobiety. Jak osiągnąć ten efekt?

 

Przedstawiam Wam 16 minutowy program na uda i pośladki. Znajdziecie tutaj ćwiczenia, które mocno angażują dolne partie ciała. Nie ukrywam, że ten trening daje ostro w kość ;), więc jeśli któreś z ćwiczeń jest dla Ciebie za trudne, pomiń je i wróć do niego z kolejnym treningiem.

Jeśli będziesz wykonywała ten trening regularnie (przynajmniej 2 razy w tygodniu) gwarantuję, że szybko odczujesz efekty.

Przed rozpoczęciem ćwiczeń pamiętaj o rozgrzewce, którą znajdziesz tutaj.

Po treningu podziel się wrażeniami 🙂

POWODZENIA! 🙂

12 odpowiedzi do artykułu “Zgrabne nogi i jędrne pośladki

 1. monika

  Właśnie po treningu, pot się leje 🙂 wolę te ćwiczenia od skalpela chodakowskiej. Muszę jeszcze innych wypróbować bo dopiero odkryłam ta stronę 🙂 dziękuje

 2. Karolina

  Mega wycisk 🙂 po pół rocznej przerwie ledwo dałam radę 🙂 Dzięki wielkie !!! Jutro dodam płaski brzuch 🙂 pozdrawiam Karolina

 3. Ola

  Uwielbiam to uczucie gdy pośladki palą żywym ogniem! Ostatnimi czasy przykleiłam się do maty (ze względu na słabe kolana i jeszcze słabsze nerwy sąsiadów unikam skakania…), więc przydały się ćwiczenia w pozycji stojącej 😉 Zasapałam się troszkę ale przynajmniej czuję, że żyję! Marzy mi się jeszcze płyta z Twoimi treningami, na razie testuje wszystkie po kolei z www.

  Pozdrawiam,
  Ola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *