fbpx

PŁASKI BRZUCH
Czyli marzenie i jednocześnie najbardziej problematyczna partia ciała większości osób 😌Im bliżej lata ☀️ i sezonu plażowego 👙 tym częściej pytacie „co ćwiczyć, żeby mieć płaski brzuch?”

1. Po pierwsze DIETA! 🥬 Wykonując nawet najlepsze ćwiczenia 7 razy w tygodniu nie uzyskasz upragnionego efektu bez zdrowej i racjonalnej diety!
2. Ćwicz cardio i interwały- to ćwiczenia, które świetnie spalają tkankę tłuszczową 🔥
3. Wykonuj ćwiczenia na mięśnie brzucha co najmniej 2 razy w tygodniu- brzuch z wyraźnie zaznaczonymi mięśniami (nawet jeśli kryje się na nich jeszcze warstwa tłuszczyku 😜😅) wygląda o wieeeele lepiej 👌🏼
4. Pamiętaj, że na brzuchu świat i Twoja sylwetka się nie kończy! Nie zapominaj o innych partiach ciała, bo nawet jeśli ćwiczysz biceps to spalasz tłuszcz z całego ciała- również z brzucha😁😉

Ale do konkretów! Co ćwiczyć?
Poniżej przedstawiam Wam 3 zestawy, które zbliżą Was do upragnionego, płaskiego brzucha 👇🏼

Zestaw 1. (bezpieczny dla stawów i osób, które nie mogą skakać)

Ciche Cardio https://youtu.be/oTqm40lJbwg
Super Brzuch https://youtu.be/deoCBRbqBd8

Zestaw 2. (coś dla zaprawionych w boju 💪🏽)

POWER Pilates https://youtu.be/-ecSMvcmYvg
Super Brzuch https://youtu.be/deoCBRbqBd8
Fatburning https://youtu.be/HYPuzrwGEAE

Zestaw 3. (super focus na mięśnie brzucha)

Płaski Brzuch https://youtu.be/-_u9SxVNYCo
Wąska Talia https://youtu.be/d_s5uViFy6g

Podobało Ci się? Uważasz, że ten post jest pomocny? Koniecznie UDOSTĘPNIJ i zostaw po sobie ślad (łapka, serduszko, komentarz) to dla mnie bardzo ważne ☺️❤️

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

2 komentarze

  1. super, bardzo dziękuję za ten zestaw, na pewno skorzystam;)))

  2. Witaj Paula, mam pytanie czy te ćwiczenia na brzuch mogą być wykonywane z delikatnym rozejściem mięśni brzucha. Czy poprostu rezygnować z niektórych ćwiczeń z zestawu.

Napisz komentarz