fbpx

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

1 Komentarz

  1. witaj! Jestem aktualnie w 14 tygodniu ciazy. Na 4 miesiace przed ciaza zaczelam chodzic na fitness i zumbe. przez pierwsze 13 tygodni ciazy nie cwiczylam, mdlosci mi na to nie pozwalaly,, ale teraz od kilku dni cwicze fitness glownie cwiczenia dla bardzo poczatkujacych i stretching . Dzieki czemu czuje sie lepiej. uzaleznilam sie chyba od bycia fit. Uwazam ze ciaza to nie choroba , mozna dbac o siebie nawet bedac w ciazy. oczywiscie wszystko z glowa.

Napisz komentarz