fbpx

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

2 komentarze

  1. Cześć, najlepszą motywacją są moi dwaj synowie bliźniacy, oni od urodzenia trenują z determinacją terminatora:) Muszę dotrzymać im kroku, teraz i w przyszłości…no i wkońcu nie mogą mieć mamy wieloryba:)

  2. Co mnie motywuje hmmm, po 12 letniej przerwie w uprawianiu sportu zacząłem mieć problemy z kręgosłupem ,(wysuwające się 4 i 5 dysk, do tego powstał pęcherzyk między nimi), po wstępnych badaniach lekarz stwierdził, ze potrzebna jest operacja i 4 tytanowe śruby, (dodam że mam dopiero 30 lat), w celu ustabilizowania kręgów. Po chwili zastanowienia zlecił mi najpierw fizjoterapie z ćwiczeniami na wzmocnienie mięśni brzucha i pleców w co na początku wątpiłem, jednak po prawie 3 tygodniach ćwiczeń zauważyłem poprawę i mam nadzieję że jednak obędzie się bez operacji. Od tygodnia czasu ćwiczę również w domu wykonując ćwiczenia rozciągające i z cyklu zdrowy kręgosłup, znalezionych przez przypadek na kanale YT. Według mnie ćwiczenia są bardzo pomocne i przemyślane. Więc teraz co mnie zmotywowało, choć to dopiero 3 tygodnie, chyba strach przed ingerencją chirurgiczną, a w trakcie ćwiczeń odkryłem zbawienny wpływ na całe ciało, co dodatkowo mnie zmotywowało do systematyczności i rozbudowy treningu . Dodam że na początku ćwiczeń nie mogłem dotknąć do podłogi rękoma na wyprostowanych nogach, może to mały wyczyn ale cieszy, gdyż teraz mogę to zrobić 😀 Pozdrawiam

Napisz komentarz