fbpx

Specjalnie dla kobiet, które chcą zmienić swoją sylwetkę, schudnąć lub wrócić do formy sprzed lat stworzyłam aplikację NEW BODY. Jest to kompleksowe narzędzie do Twojej metamorfozy, które krok po kroku – jak za rękę poprowadzi Cię do lepszej sylwetki, kondycji i zdrowia. Aplikacja przez 6 tygodni będzie Twoim trenerem, dietetykiem i motywatorem.

Skuteczność programu NEW BODY opiera się na 3 filarach: diety, treningu i motywacji, a każdy z tych elementów ma istotne znaczenie na Twojej drodze do osiągnięcia smukłej i zgrabnej sylwetki.

NEW BODY to 6 ekscytujących tygodni, w trakcie których skupimy się na Tobie i Twoim celu, tak abyś mogła cieszyć się swoim nowym pięknym ciałem.

Dla kogo przeznaczony jest program NEW BODY?

Program NEW BODY stworzyłam dla kobiet, które:

 • Marzą o powrocie do formy sprzed lat
 • Pragną pozbyć się zbędnych fałdek i kilogramów w możliwie krótkim czasie
 • Chcą mieć pewność, że realizują sprawdzony i skuteczny plan
 • Są zdeterminowane, by zawalczyć o siebie i o swój cel
 • Pragną poczuć się dobrze w swoim ciele
 • Chcą pięknie wyglądać i tryskać energią każdego dnia

Jakich rezultatów możesz się spodziewać?

 • Wymodelujemy Twoją sylwetkę
 • Wzmocnimy mięśnie
 • Przyspieszymy metabolizm
 • Rozciągniemy i uelastycznimy całe ciało
 • Stracisz od 3 do 6 kg i co najmniej 8 cm w obwodach
 • Poczujesz się fantastycznie!

Ile czasu potrzeba na realizację programu?

Program zakłada 6 tygodni wspólnej pracy. Każdy tydzień to 6 dni treningowych i 1 dzień regeneracji. Gwarantuję, że efekty zobaczysz gołym okiem! 🙂 Możesz też wydłużyć czas realizacji programu, jednak najlepsze efekty uzyskasz trzymając się programu w 100%.

Co gwarantuje skuteczność programu?

Zaufaj mojemu wieloletniemu doświadczeniu. Ten program został zaprojektowany w taki sposób, abyś w zaledwie 6 tygodni mogła zobaczyć efekty na własnej skórze. Program NEW BODY to kombinacja moich sprawdzonych metod treningu, diety i motywacji, a każdy z tych elementów ma istotne znaczenie na Twojej drodze do osiągnięcia smukłej i zgrabnej sylwetki.

Czy dasz radę go zrealizować?

Nie obawiaj się. Program zakłada progresję intensywności treningu dlatego nawet osoby w słabszej kondycji będą w stanie sprostać wyzwaniu. Będę Cię mobilizować dzień po dniu i razem damy radę!

Czym aplikacja różni się od innych aplikacji?

Moim celem było stworzenie wyjątkowego produktu na rynku, który będzie angażował i wspierał kobiety w dążeniu do zgrabnej sylwetki. Stąd aplikacja łączy w sobie elementy grywalizacji, motywacji, prostoty, celowości i estetyki.

Więcej informacji o aplikacji znajdziesz na stronie: https://newbody.treningfitness.com/wiecejoaplikacji/

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

Napisz komentarz