fbpx

Zacznę od tego, że nie jestem zwolenniczką odchudzania się w Święta. To czas odpoczynku, wytchnienia od codziennej gonitwy i spokojnych chwil spędzonych z bliskimi.

Jednak, żeby w pełni cieszyć się tymi magicznymi momentami musimy czuć się dobrze i komfortowo. Z resztą zawsze życzymy sobie przede wszystkim ZDROWYCH ŚWIĄT.
Dlatego w tym roku zachęcam Was do przygotowania świątecznych potraw w zdrowszej i lżejszej formie. Bez nadmiaru glutenu, niezdrowych tłuszczy, cukru i… kalorii.

Przygotowałam dla Was eBook Light Christams- święta w wersji fit, w którym znajdziesz 12 przepisów inspirowanych tradycją, ale w lekkiej i zdrowszej odsłonie. Zależało mi na tym, aby nie ustępowały smakowi oryginalnym wersjom. 
Dzięki tym przepisom bez wyrzutów sumienia możesz cieszyć się smakiem świąt, czuć się lekko, a Twoja waga ani drgnie 😉

Wiem, że część z Was po raz pierwszy zmierzy się w kuchni z tradycyjnymi potrawami, które dotychczas raczej były domeną naszych Mam i Babć 😉 dlatego stawiam na łatwe, proste i szybkie w przygotowaniu dania. Składniki są niedrogie i bez problemu znajdziesz je w każdym markecie. 

Żeby było Wam jeszcze łatwiej i przyjemniej rozpisałam Świąteczny Planer, który możesz pobrać tutaj:

Oczywiście możesz tam dodać inne potrawy i zadania do wykonania.

Pamiętaj 🙂

50% ze sprzedaży eBooka przeznaczamy na pomoc dzieciom z fundacji Podaruj Uśmiech https://podarujusmiech.org/

Niech te święta będą magiczne!

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

Napisz komentarz