fbpx

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

2 komentarze

 1. Ciasto jest absolutnie pyszne, latwe i szybkie do zrobienia…..godne polecenia wszystkim, ktorzy lubia dania fit. Dziekuje Pani Paulo za ten swietny przepis. Obie z corka sledzimy Pani aktywnosc, cwiczymy razem z Pania a ostatnio upodobalysmy sobie cwiczenia z fitballem. Jest Pani bardzo profesjonalna i bardzo, bardzo sympatyczna. Pozdrawiamy Pania serdecznie…. rowniez Dekxtera.

  • Paula Reply

   Pani Lidio bardzo miło 🙂 Dziękuję i cieszę się, że ciasto smakuje.
   Pozdrawiam Was serdecznie 🙂
   Paula

Napisz komentarz