fbpx

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

2 komentarze

  1. Paula, jesteś świetna, ćwiczę z Tobą od wielu miesięcy i czuję się wspaniale. Jak nie mam ochoty na cięższy trening to rozciągam się z błogą przyjemnością, włączając kolejne filmy z kolejnymi partiami:) Masz przyjazną aurę, kojący głos i nie szczerzysz się na siłę jak inne trenerki co sprawia, że jesteś bardzo autentyczna i rzeczowa. Dziękuję i pozdrawiam Cię serdecznie:)

  2. Paula dzięki Tobie pierwszy raz w życiu regularnie ćwiczę. Dziękuje:)

Napisz komentarz