fbpx
Trening, świetna zabawa i nauka tańca w jednym… tak to możliwe! Zapraszam na Dance Cardio 🙂

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

3 komentarze

 1. Dzień dobry Pani Paulino
  Ćwiczę z Panią już kilka dni i jestem pod wrażeniem treningów, zarówno ćwiczenia z piłką, kręgosłupa, rozciągania i teraz dance cardio – to po prostu bardzo fajne ćwiczenia. Nie udało mi się zrobić wszystkich dokładnie tak jak Pani ale to dopiero początek, kondycja słaba ale mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Mam prośbę czy można prosić o trochę ćwiczeń dla seniorów z taśmą? Jeśli tak to z góry bardzo dziękuję.
  pozdrawiam serdecznie
  Hanna

  • Paula Reply

   bardzo dziękuję 🙂 będę miała na uwadze taki zestaw ćwiczeń.
   pozdrawiam serdecznie
   Paula

 2. Bardzo fajny układ – służy mi jako rozgrzewka przed właściwym treningiem lub bieganiem 🙂

Napisz komentarz