fbpx

FATBURNING POWER CARDIO to idealny trening dla osób, które chcą poprawić swoją kondycję i intensywnie spalić tkankę tłuszczową 😅🔥 Aby jeszcze intensywniej rozprawić się z niechcianym tłuszczem, przed tym treningiem wykonaj ok. 30 min. ćwiczeń wzmacniających np. ABT, FitBall, Płaski Brzuch… efekt murowany 💪🏽😁👍🏻
Koniecznie wypróbuj i daj znać jak było😉

 

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

5 komentarzy

  1. Mam problem z bryczesami. Jestem już na zdrowej diecie u dietetyka, ćwiczę od dwóch tygodni, a teraz trafiłam na pani ćwiczenia. Ile razy proponuje pani ćwiczyć bryczesy i uda? Kiedy można spodziewać się pierwszych efektów? Pozdrawiam

    • Paula Reply

      pierwsze efekty już po kilku tygodniach. Najlepiej mieszać treningi i nie robic jednego treningu (wzmacniajacego te same partie) wiecej niz 2 razy w tyg.
      pozdrawiam

  2. Paula, napisz jakie szorty masz na sobie podczas tego treningu. Poszukuje takich , są meeega !!!

Napisz komentarz