fbpx

Zrzut ekranu 2015-12-07 o 23_FotorCzas na kolejną odsłonę treningu z piłką. Tym razem dodatkowo używamy hantli. W treningu przeplatamy ćwiczenia o różnej intensywności na wszystkie partie mięśniowe. Zapraszam też na poprzedni trening z piłką  https://www.treningfitness.com/cwiczenia/fitball-trening-z-pilka-dla-poczatkujacych/

Po ćwiczeniach koniecznie zostaw komentarz 🙂

Udanego treningu 🙂

 

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

8 komentarzy

 1. Ostatnim czasem moja piłka spełniała rolę podnóżka choć to właśnie dzięki niej,szukając ćwiczeń trafiłam na Panią.Ćwicząc dzisiaj dała mi Pani wycisk.Bardzo dobrze mi się z Panią ćwiczy.Przede wszystkim przy większości ćwiczeń daję radę co mnie zachęca by próbować dalej a do tego różnorodność ćwiczeń.Już dawno nie miałam takiego samozaparcia żeby ćwiczyć każdego dnia a z Panią mi się to udaję.Pozdrawiam i dziękuję.

  • Paula Reply

   Super, bardzo mnie to cieszy 😀 Oby tak dalej- BRAWO!
   pozdrawiam 🙂
   Paula

 2. O lol, nie sądziłam, że tak niepozorne ćwiczenia mogą tak wycisnąć siódme poty 😉 Fajnie, że tym razem połączyłaś rozgrzewkę + ćwiczenia + rozciąganie w całość!
  Dzięki za niezły trening, krótko i treściwie było 🙂

 3. Super 🙂 Bardzo się cieszę, że nakręciłaś nowe ćwiczenia z piłką bo na nie czekałam 😀 Pierwsza część bardzo mi się podoba, ćwiczenia są dobrze dobrane, jest rozgrzewka, rozciąganie i faktycznie czuję pracujące mięśnie 🙂 Bardzo przyjemnie się z Tobą ćwiczy. Dziękuję.

 4. Witam, mam już kilka treningów z Panią za sobą. ćwiczenia odciazaja mój odcinek ledzwiowy, przez który musiałam jakiś czas temu zrezygnować z ćwiczeń.
  Ile razy w tygodniu należałoby ćwiczyć, żeby były efekty?wiem, że 70% to dieta.
  I czy 30-40 min z Panią wystarczy?

Napisz komentarz