fbpx

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

4 komentarze

  1. Witam Cie serdecznie.
    Twoje cwiczenia sa bardzo satysfakcjonujace. Ale mam pewny dylemat. Z powodow wlasnych przekonan religijnych nie chcialabym wykonywac cwiczen z jogi. Czy moglabys mi poradzic oprocz tego jednego filmu fityoga,w innych rowniez sa jej elementy?
    Serdecznie Cie pozdrawiam.

  2. Czekam niecierpliwie na następne odcinki fityogi. To świetna propozycja dla kobiet po 50 , które chcą indywidualnie popracować nad świadomością ciała.

Napisz komentarz