fbpx
Kochani 🙂 z okazji 10 000 subskrybcji na YouTube nagrałam dla Was godzinny trening Total Body Workout, czyli kompletny trening wzmacniający całego ciała 🙂
Dziękuję, że jesteście ze mną i zapraszam na trening :*
https://www.youtube.com/watch?v=BPZRvcrKAnk
Paula
Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

5 komentarzy

 1. OMG, dlaczego dopiero teraz Cie odkryłam!? Ćwiczyłam już chyba ze wszystkimi z internetu, ale nikt nie ma tak rozbudowanych rozciągnięć po treningach i te cudne wszystkie na kręgosłup…:P Spoko muzyka i konkretne opisy, bez zbędnych gadek podczas treningu. Mam dzisiaj trzy za sobą, w tym jeden z mężem, co jest cudem, że się zgodził:) Z pewnością zostaję z Tobą na dłużej:) Pozdrawiam serdecznie!

  • Paula Reply

   Witaj 🙂
   bardzo się cieszę, że razem ćwiczymy 😀
   Pozdrowienia 🙂
   Paula

 2. Bardzo dziekuje za te wszystkie treningi. Bardzo dlugo szukalam czegos takiego.

  • Paula Reply

   Bardzo się cieszę, że moje treningi Ci się podobają 🙂
   Pozdrawiam serdecznie
   Paula

Napisz komentarz