fbpx

 

HOT PILATES, czyli pilates w wersji intensywnej! To skuteczny i bardzo bezpieczny trening, który wzmocni i pięknie wyrzeźbi całe ciało. Nie potrzebujesz żadnego wyszukanego sprzętu, ani nawet butów 😉 Przygotuj tylko matę lub coś na czym możesz się położyć i zaczynamy!

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

1 Komentarz

  1. Super trening 😉 czuję się szczęśliwa uwielbiam pilates a w wersji hot jeszcze bardziej, dziękuję Ci bardzo za ten odcinek i czekam na więcej…. Pozdrawiam sciskam cieplutko

Napisz komentarz