fbpx

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

4 komentarze

  1. Bardzo fajny trening 🙂 Czy ma Pani więcej treningów z piłką? Pozdrawiam serdecznie.

  2. Uwielbiam treningi z piłką. Do tej pory cwiczylam z Mel B i Chodakowska, ale od kiedy na youtube wyprobowalam Twoje treningi, jestem naprawde zachwycona. Sposob wykonywania cwiczen jest przez Ciebie dokladnie opisany, przypominasz o prawidlowym oddechu i postawie. Czuje sie tak jakbym miala osobistego trenera. Poza tym zawsze moge sama decydowac o wyborze treningu na dany dzień. Baardzoo dziękuję i prosze o wiecej.

Napisz komentarz