fbpx

Pilates jest metodą ćwiczeń, która ma na celu stworzenie równowagi w całym ciele. Ćwiczenia te nazywane są często ćwiczeniami „dobrego samopoczucia”. Ćwiczenia należy wykonywać spokojnie, słuchając spokojnej muzyki. Fizjoterapeuci określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej. Pilates jest metodą, która trenuje całe ciało. Zawiera ponad pół tysiąca ćwiczeń, które korzystają z założeń jogi i baletu. Powodują one rozciąganie, spinanie i rozciąganie naszych mięśni. Technika nie skupia się tylko na głównych mięśniach, lecz trenuje także mniejsze. Ćwiczenia te są bardzo efektywne. Poprawiają siłę, równowagę, elastyczność i koordynację ciała. Z założenia miały one pomóc sportowcom i tancerzom powrócić do zdrowia i formy po kontuzjach i urazach.

 

Podczas tego treningu używam małej, miękkiej, gumowej piłki (ok. 20-25 cm) Natomiast większość ćwiczeń możesz wykonać bez niej. Piłka powoduje, że nasze ruchy są płynniejsze oraz ułatwia zrozumienie prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń.

Zapraszam na trening i czekam na Wasze wrażenia.

Paula

 

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

6 komentarzy

  1. Właśnie od wczoraj zaczelam ćwiczenia dla początkujących z Twojej strony, myślę że uda mi się osiągnąć dużo, bardzo bym chciała wrócic do swojej figury z przed lat. Bardzo fajne ćwiczenia. Pozdrawiam

Napisz komentarz