fbpx

IMG_2965Płaski Brzuch- chcą go wszyscy, ale jak to osiągnąć…

„Oponka”, „boczki”, „wałeczki” itd. to zmora nas wszystkich. Na pewno wiecie o czym mówię 😉

Z tą częścią ciała męczymy się prawie wszyscy (btw strasznie zazdroszczę tym, których to nie dotyczy ;p): kobiety i mężczyźni w każdym wieku, a nawet kulturyści. Przeważnie jest to miejsce, w którym najwcześniej zauważamy nadwyżkę tkanki tłuszczowej i najtrudniej jest nam ją spalić z tego miejsca. Ale dość narzekania! Co można z tym zrobić?

Bardzo ważna jest dieta- to co i kiedy jemy bardzo wpływa na wygląd tej okolicy ciała. Ale szerzej o tym napiszę w innym poście. Wiadomo też, że sama dieta nie da nam efektu 6-paka. Dlatego, jeżeli zależy Ci na wyrzeźbieniu tej części ciała, do każdego treningu dorzuć moja 20 minutową serię Płaski Brzuch. W tym programie przeplatam intensywność ćwiczeń i angażuję wszystkie mięśnie brzucha (również te głęboko położone). Gwarantuję, że ten trening wykonywany codziennie szybko przyniesie efekty. Żeby zwiększyć jego skuteczność pamiętaj o rozgrzewce, którą znajdziesz tutaj

Na koniec chciałabym wspomnieć o jeszcze jednej ważnej rzeczy. Mięśnie brzucha warto ćwiczyć nie tylko ze względów estetycznych. Odpowiadają one również za postawę naszego ciała i wspomagają kręgosłup w prawidłowym funkcjonowaniu. Więcej na ten temat w kolejnym poście i treningu Zdrowy Kręgosłup.

Życzę Wam owocnego treningu 🙂

Po ćwiczeniach pamiętajcie o pozostawieniu komentarza 🙂

Pozdrawiam

Paula 🙂

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

8 komentarzy

  1. Świetny trening 😉 Czuję mój brzuch! Gorąco polecam!!!

  2. Super! Faktycznie brzuch pracuje jak szalony, ciekawe kiedy dotrwam do końca ćwiczeń 🙂 Mam pytanie, czy was też tak boli przy tym szyja? Mam wrażenie że mam słabe mięśnie i nie mam siły ciągnąć brody do sufitu przy tych brzuszkach.

Napisz komentarz