fbpx

IMG_2965Płaski Brzuch- chcą go wszyscy, ale jak to osiągnąć…

„Oponka”, „boczki”, „wałeczki” itd. to zmora nas wszystkich. Na pewno wiecie o czym mówię 😉

Z tą częścią ciała męczymy się prawie wszyscy (btw strasznie zazdroszczę tym, których to nie dotyczy ;p): kobiety i mężczyźni w każdym wieku, a nawet kulturyści. Przeważnie jest to miejsce, w którym najwcześniej zauważamy nadwyżkę tkanki tłuszczowej i najtrudniej jest nam ją spalić z tego miejsca. Ale dość narzekania! Co można z tym zrobić?

Bardzo ważna jest dieta- to co i kiedy jemy bardzo wpływa na wygląd tej okolicy ciała. Ale szerzej o tym napiszę w innym poście. Wiadomo też, że sama dieta nie da nam efektu 6-paka. Dlatego, jeżeli zależy Ci na wyrzeźbieniu tej części ciała, do każdego treningu dorzuć moja 20 minutową serię Płaski Brzuch. W tym programie przeplatam intensywność ćwiczeń i angażuję wszystkie mięśnie brzucha (również te głęboko położone). Gwarantuję, że ten trening wykonywany codziennie szybko przyniesie efekty. Żeby zwiększyć jego skuteczność pamiętaj o rozgrzewce, którą znajdziesz tutaj

Na koniec chciałabym wspomnieć o jeszcze jednej ważnej rzeczy. Mięśnie brzucha warto ćwiczyć nie tylko ze względów estetycznych. Odpowiadają one również za postawę naszego ciała i wspomagają kręgosłup w prawidłowym funkcjonowaniu. Więcej na ten temat w kolejnym poście i treningu Zdrowy Kręgosłup.

Życzę Wam owocnego treningu 🙂

Po ćwiczeniach pamiętajcie o pozostawieniu komentarza 🙂

Pozdrawiam

Paula 🙂

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

8 komentarzy

  1. Super! Faktycznie brzuch pracuje jak szalony, ciekawe kiedy dotrwam do końca ćwiczeń 🙂 Mam pytanie, czy was też tak boli przy tym szyja? Mam wrażenie że mam słabe mięśnie i nie mam siły ciągnąć brody do sufitu przy tych brzuszkach.

Napisz komentarz