fbpx
IMG_3053Co to jest trening Power Cardio? To krótki trening wytrzymałościowy przeplatający ćwiczenia bardziej i mniej intensywne- prawdziwy pogromca tkanki tłuszczowej!

Co daje nam taki trening?

-poprawia wydolność układu krążenia,

-zwiększa kondycję

-napędza metabolizm

-spala dużą ilość kalorii w krótkim czasie

-spala tkankę tłuszczową po zakończeniu treningu (Twój organizm potrzebuje kolejnej dawki energii na odżywienie organizmu i regenerację)

Uwaga! 

Jeśli masz sporą nadwagę, problemy z układem krążenia lub jesteś po operacji/poważnej kontuzji ten trening będzie dla Ciebie zbyt intensywny.

Przed treningiem konieczna jest rozgrzewka, którą znajdziesz tutaj.

Po treningu proponuję dołączyć jeden z moich programów wzmacniająco-rzeźbiących: pośladki i uda, brzuch lub ramiona i zakończyć trening stretchingiem (rozciąganiem).

Po skończonym treningu podziel się wrażeniami w komentarzach 🙂

Pozdrawiam 🙂

Paula

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

1 Komentarz

Napisz komentarz