fbpx
IMG_3053Co to jest trening Power Cardio? To krótki trening wytrzymałościowy przeplatający ćwiczenia bardziej i mniej intensywne- prawdziwy pogromca tkanki tłuszczowej!

Co daje nam taki trening?

-poprawia wydolność układu krążenia,

-zwiększa kondycję

-napędza metabolizm

-spala dużą ilość kalorii w krótkim czasie

-spala tkankę tłuszczową po zakończeniu treningu (Twój organizm potrzebuje kolejnej dawki energii na odżywienie organizmu i regenerację)

Uwaga! 

Jeśli masz sporą nadwagę, problemy z układem krążenia lub jesteś po operacji/poważnej kontuzji ten trening będzie dla Ciebie zbyt intensywny.

Przed treningiem konieczna jest rozgrzewka, którą znajdziesz tutaj.

Po treningu proponuję dołączyć jeden z moich programów wzmacniająco-rzeźbiących: pośladki i uda, brzuch lub ramiona i zakończyć trening stretchingiem (rozciąganiem).

Po skończonym treningu podziel się wrażeniami w komentarzach 🙂

Pozdrawiam 🙂

Paula

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

1 Komentarz

Napisz komentarz