fbpx

NOWY TRENING💜💪🏽
🔥RZEŹBA Trening z Hantlami CAŁEGO CIAŁA🔥
Wypróbujcie koniecznie i dajcie znać jak było 😁
Link do treningu znajdziesz w komentarzu 👇🏼👇🏼👇🏼
Pamiętajcie o łapkach i udostępnianiu ✌🏼😘

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

8 komentarzy

  1. Trening wypróbowany… Nie było łatwo ale duma na koniec wszystko zrekompensowała. Dziękujemy

  2. Kolejny super trening. Bardzo mi się podoba, że za każdym razem pojawiają się nowe ćwiczenia, nie tylko kombinacje już znanych ćwiczeń ale i takie zupełnie dla mnie nowe 🙂 na pewno do niego wrócę nie raz.

  3. Super trening, umiarkowanie intensywny więc spokojnie można go zrobić rano na czczo, tak lubię 😀 Jedyne ćwiczenie, które mi sprawia trudność, to to, gdzie się opiera dłonie na macie, ciężar ciała na stopie z przodu, w półklęku, a pracujemy drugą nogą, przenosząc ją w bok i do tyłu – strasznie palą uda i zazwyczaj muszę w trakcie na chwilę klęknąć na tej pracującej nodze. Ale mam nadzieję, że w końcu je będę mogła zrobić bez przerywania. Dzięki!

  4. Wspaniały trening, bez skakania, a dający w kość. Bardzo szybko minął. Satysfakcja gwarantowana.

Napisz komentarz