fbpx

paula-32Step Cardio Aerobic to zajęcia choreograficzne na platformie (step). Trening ten polega na nauce podstawowych kroków, które następnie łączy się w dowolne choreografie, dzięki czemu wykonywane ćwiczenia nie nudzą się i pozwalają na dobrą zabawę. Różnorodność kombinacji znakomicie rozwija koordynację ruchową, a zajęcia wpływają wzmacniająco na układ sercowo-naczyniowy. Regularne ćwiczenia stepu poprawiają kondycję oraz kształtują uda i jędrne pośladki.

Jeżeli nie masz w domu stepu, nic straconego, ten sam trening możesz wykonać również bez niego 🙂

Zapraszam na wspólny trening!

Paula

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

6 komentarzy

 1. Próbuje od kilku dni ale nadal się gubię.Mam nadzieję,że z dnia na dzień będzie szło mi lepiej.Czekam Pani Paulino z niecierpliwością na kolejną nowość.Pozdrawiam serdecznie.

  • Paula Reply

   Na pewno będzie lepiej 🙂 Trzymam kciuki!
   Pozdrawiam
   Paula

 2. Przepraszam Panią za Paulinę,bo tak właśnie zdałam sobie sprawę,że ma Pani na imię Paula.Myślę,że Pani nie uraziłam.Tak w ogóle to staram się z Panią ćwiczyć codziennie i z niecierpliwością wyczekuję nowych ćwiczeń.Pozdrawiam.

 3. Pani Paulo! Wspaniale ćwiczy się z Panią 🙂 Z niecierpliwością czekam na nowy układ na stepie! Pozdrawiam! :)))

  • Paula Reply

   Dziękuję 🙂 bardzo mi miło! na pewno pojawią się kolejne treningi z użyciem stepu 😉
   Pozdrawiam
   Paula

Napisz komentarz