fbpx

paula-32Step Cardio Aerobic to zajęcia choreograficzne na platformie (step). Trening ten polega na nauce podstawowych kroków, które następnie łączy się w dowolne choreografie, dzięki czemu wykonywane ćwiczenia nie nudzą się i pozwalają na dobrą zabawę. Różnorodność kombinacji znakomicie rozwija koordynację ruchową, a zajęcia wpływają wzmacniająco na układ sercowo-naczyniowy. Regularne ćwiczenia stepu poprawiają kondycję oraz kształtują uda i jędrne pośladki.

Jeżeli nie masz w domu stepu, nic straconego, ten sam trening możesz wykonać również bez niego 🙂

Zapraszam na wspólny trening!

Paula

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

6 komentarzy

 1. Próbuje od kilku dni ale nadal się gubię.Mam nadzieję,że z dnia na dzień będzie szło mi lepiej.Czekam Pani Paulino z niecierpliwością na kolejną nowość.Pozdrawiam serdecznie.

  • Paula Reply

   Na pewno będzie lepiej 🙂 Trzymam kciuki!
   Pozdrawiam
   Paula

 2. Przepraszam Panią za Paulinę,bo tak właśnie zdałam sobie sprawę,że ma Pani na imię Paula.Myślę,że Pani nie uraziłam.Tak w ogóle to staram się z Panią ćwiczyć codziennie i z niecierpliwością wyczekuję nowych ćwiczeń.Pozdrawiam.

 3. Pani Paulo! Wspaniale ćwiczy się z Panią 🙂 Z niecierpliwością czekam na nowy układ na stepie! Pozdrawiam! :)))

  • Paula Reply

   Dziękuję 🙂 bardzo mi miło! na pewno pojawią się kolejne treningi z użyciem stepu 😉
   Pozdrawiam
   Paula

Napisz komentarz