fbpx
Trening z taśmą jest bezpieczny i efektywny. Pobudza te partie mięśniowe, które nie pracują podczas ćwiczeń z typowym obciążeniem (typu hantle, kettlebell itp.) Podczas ćwiczeń taśma powinna być cały czas napięta, przez co zabezpiecza stawy i podnosi intensywność treningu.
Do ćwiczeń możesz użyć tubingu (taśma z uchwytami) lub zwykłej taśmy, którą nawija się na dłonie. Jeżeli nie masz takiej taśmy w domu nic straconego- wykonuj te same ćwiczenia bez niej 🙂
Udanego treningu 🙂

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

Napisz komentarz