fbpx

Zapraszam Was na nowy trening- POWER SHAPE 💪🏽na moim kanale YouTube! 🔥
👉🏼trening na całe ciało z elementami cardio i modelowaniem sylwetki 👙
⏱40 minut
-350 kcal
❌bez sprzętu
🙌🏼 mnóstwo energii i endorfin

Wypróbuj koniecznie 💪🏽 i daj znać jak było ☺️
Wchodzisz w to? 🤩

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

2 komentarze

  1. Pomimo to że mieszkam w małej mazurskiej wiosce z dala od miasta z dużą iloścą fitnes klubów mogę nadal cieszyć się aktywnością fizyczną .Mogę nadal dbać o sprawne mocne mięśnie całego ciała a ponieważ sport zawsze był dla mnie bardzo ważny, był źródłem satysfakcji, wielu pozytywnych emocji i spełnienia -DZIĘKUJĘ – dla takich jak ja Twoja działalność jest nie do przecenienia.
    Pozdrawiam,
    Magdalena
    No coś podobnego – NIE MOGĘ DODAĆ KOMENTARZA BO PONOĆ JUZ TO POWIEDZIANO – moze teraz przyjmie.

  2. Super trening, lekko nie było ale satysfakcja po- niezastąpiona:)

Napisz komentarz