fbpx

 Jeżeli zaczynasz dopiero swoją przygodę z ćwiczeniami lub powoli chcesz odzyskać formę i wrócić do aktywności fizycznej po dłuższej przerwie ten trening przygotowałam z myślą właśnie o Tobie.

Więc jeśli nadal zastanawiasz się czy to jest ten moment, aby zacząć ćwiczyć to możesz już spokojnie przestać o tym myśleć. Koniec z wymówkami 😛 Czas na działanie

Ten trening będzie naprawdę łatwy, ale obiecuję, że poczujesz jak popracowały Twoje mięśnie.

Nie potrzebujesz żadnego sprzętu do wykonania tego treningu, przyda się jedynie mata, lecz jeśli nie masz maty to spokojnie możesz ją zastąpić np. kocem.

  • Wszystkie ćwiczenia tłumaczę od podstaw
  • Tempo dostosowane jest do osób początkujących, ale nie ma nudy
  • Będziemy pracować nad całym ciałem
  • Nie potrzebujemy żadnego sprzętu
  • Bezpieczny również dla seniorów i osób po kontuzjach

Zrób pierwszy krok już teraz!

Koniecznie daj znać w komentarzu pod filmem jak Ci poszło!

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

Napisz komentarz