fbpx

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

5 komentarzy

 1. Super sprawa jestem po trzech porodach czułam sama w sobie ze musze nabrać formy żeby nogi i brzuch nie były flakowate jest ciężko ale chcę tego wysiłku mam z tego frajdę brakowało mi tego teraz na zmianę robię ten trening co wyżej i brzuch uda i pośladki i jędrne nogi i pośladki. A jest może żeby zgubić w biodrach centymetry? Nie tyle uda co właśnie wyżej biodra.

  • Paula Reply

   Witam,
   tkanka tłuszczowa spala się równomiernie z całego ciała. Rzeźbimy mięśnie miejscowo tj. ramiona, brzuch, pośladki… natomiast tłusz podczas tych ćwiczeń jest spalany równomiernie z całego organizmu.
   pozdrawiam serdecznie 🙂
   Paula

 2. Paula, napisz proszę co jakie masz na sobie szorty podczas tego treningu ? Są mega 🙂

Napisz komentarz