fbpx

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

5 komentarzy

 1. Super sprawa jestem po trzech porodach czułam sama w sobie ze musze nabrać formy żeby nogi i brzuch nie były flakowate jest ciężko ale chcę tego wysiłku mam z tego frajdę brakowało mi tego teraz na zmianę robię ten trening co wyżej i brzuch uda i pośladki i jędrne nogi i pośladki. A jest może żeby zgubić w biodrach centymetry? Nie tyle uda co właśnie wyżej biodra.

  • Paula Reply

   Witam,
   tkanka tłuszczowa spala się równomiernie z całego ciała. Rzeźbimy mięśnie miejscowo tj. ramiona, brzuch, pośladki… natomiast tłusz podczas tych ćwiczeń jest spalany równomiernie z całego organizmu.
   pozdrawiam serdecznie 🙂
   Paula

 2. Paula, napisz proszę co jakie masz na sobie szorty podczas tego treningu ? Są mega 🙂

Napisz komentarz