fbpx

Szpagat – czyli symbol gibkości i obiekt fitnessowych westchnień

Zapraszam Was na 14 dni wyzwania, które pomoże Wam  zrobić szpagat!

Oto zasady naszego wyzwania:

  • Ćwiczymy codziennie przez 14 dni
  • Wykonuj trening rozciągający po rozgrzewce lub po swoim treningu głównym
  • Rozciągaj się tylko do uczucia delikatnego i przyjemnego uczucia rozciągania. Nic na siłę! Naderwane włókna mięśniowe wydłużą i skomplikują proces rozciągania!
  • Podczas ćwiczeń postaraj się zrelaksować, wydłuż oddech, pozwól mięśniom się rozluźnić i poddać rozciągnięciu

Pamiętaj, że jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stretchingiem, to proces wejścia do szpagatu może być dłuższy niż 2 tygodnie, ale po tym czasie i tak będziesz na pewno na o wiele wyższym poziomie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, dołącz do mojej grupy na Facebook Trenuję z Paulą. To fantastyczne miejsce, gdzie tysiące pozytywnych osób wspierają i motywują się nawzajem ❤️

Możesz pobrać również grafikę z mini kalendarzem i odznaczać poszczególne dni naszego wyzwania.

Trzymam za Was wszystkich mocno kciuki i razem z Wami biorę udział w wyzwaniu szlifując szpagat „na prawą” nogę, która jest u mnie bardziej oporna niż lewa 😉

Pamiętajcie, aby pod zdjęciami i postami oznaczać wyzwanie:
#robięszpagat #szpagatzpaula

Czekam na Wasze relacje!

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

1 Komentarz

  1. Witaj Paulo, w tym wyzwaniu szpagatowym brakuje mi na zakończenie rozciągania obolałych nadgarstków. Ogólnie przy wykonywaniu różnych ćwiczeń nadgarstki wykonują dużą pracę i jak je wzmocnić żeby podołały? Będę wdzięczna za podjęcie tego nadgarstkowego tematu.
    DZIĘKUJĘ CI SERDECZNIE ZA ŚWIETNE TRENINGI, Z KTÓRYMI SIĘ REGULARNIE PRZYJAŹNIĘ OD STYCZNIA 2020.
    Serdecznie pozdrawiam, Basia

Napisz komentarz