fbpx

Szpagat – czyli symbol gibkości i obiekt fitnessowych westchnień

Zapraszam Was na 14 dni wyzwania, które pomoże Wam  zrobić szpagat!

Oto zasady naszego wyzwania:

  • Ćwiczymy codziennie przez 14 dni
  • Wykonuj trening rozciągający po rozgrzewce lub po swoim treningu głównym
  • Rozciągaj się tylko do uczucia delikatnego i przyjemnego uczucia rozciągania. Nic na siłę! Naderwane włókna mięśniowe wydłużą i skomplikują proces rozciągania!
  • Podczas ćwiczeń postaraj się zrelaksować, wydłuż oddech, pozwól mięśniom się rozluźnić i poddać rozciągnięciu

Pamiętaj, że jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stretchingiem, to proces wejścia do szpagatu może być dłuższy niż 2 tygodnie, ale po tym czasie i tak będziesz na pewno na o wiele wyższym poziomie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, dołącz do mojej grupy na Facebook Trenuję z Paulą. To fantastyczne miejsce, gdzie tysiące pozytywnych osób wspierają i motywują się nawzajem ❤️

Możesz pobrać również grafikę z mini kalendarzem i odznaczać poszczególne dni naszego wyzwania.

Trzymam za Was wszystkich mocno kciuki i razem z Wami biorę udział w wyzwaniu szlifując szpagat „na prawą” nogę, która jest u mnie bardziej oporna niż lewa 😉

Pamiętajcie, aby pod zdjęciami i postami oznaczać wyzwanie:
#robięszpagat #szpagatzpaula

Czekam na Wasze relacje!

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

1 Komentarz

  1. Witaj Paulo, w tym wyzwaniu szpagatowym brakuje mi na zakończenie rozciągania obolałych nadgarstków. Ogólnie przy wykonywaniu różnych ćwiczeń nadgarstki wykonują dużą pracę i jak je wzmocnić żeby podołały? Będę wdzięczna za podjęcie tego nadgarstkowego tematu.
    DZIĘKUJĘ CI SERDECZNIE ZA ŚWIETNE TRENINGI, Z KTÓRYMI SIĘ REGULARNIE PRZYJAŹNIĘ OD STYCZNIA 2020.
    Serdecznie pozdrawiam, Basia

Napisz komentarz