fbpx

Słowo klucz- SOBĄ 🙌🏼
W życiu nie chodzi o to by stać się kimś! Tylko, żeby znaleźć siebie i nie zgubić 💜
Wbrew pozorom nie jest to takie proste, kiedy z każdej strony słyszysz, że musisz być JAKAŚ 😏
bo to jest teraz modne, bo tak wypada, bo ktoś tak chce…
Od najmłodszych lat porównywana do kogoś- „Ania ładnie zjadła obiadek”, „zobacz Kasia jest taka grzeczna”, a „Basia dostała lepsza ocenę” 🙄
Chcę Ci powiedzieć, że możesz być w formie, silna, sprawna i atrakcyjna, ale wcale nie oznacza to, że musisz gonić za ideałem, bo ich nie ma! Nie musisz też upodabniać się do ludzi z Insta… każdy z nas jest inny i to jest właśnie super!
Możesz czerpać inspiracje, ale nie musisz stawać się kopią!
Dbaj o siebie i nie rób sobie wyrzutów, że nie jesteś taka jak…

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

Napisz komentarz