fbpx

30 minut SUPER TABATA, czyli intensywny trening metaboliczny, który nakręci Twój metabolizm, dzięki czemu będziesz spalała kalorie jeszcze długo po zakończonym treningu! Redukuje tkankę tłuszczową oraz poprawia wydolność i wytrzymałość.

Daj z siebie wszystko i nie chowaj ani ułamka energii na później, a poczujesz niesamowitą MOC!

Do boju!!! A po treningu koniecznie daj znać jak Ci poszło?

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

1 Komentarz

  1. Świetny trening i nieustająca motywacja, by nie ustawać. Gratuluję niesamowitej energii i umiejętności jej wzbudzania u innych. A może by tak taba i step?

Napisz komentarz