fbpx

Taniec to jedna z najfajniejszych form cardio!

Dlaczego…? Oprócz ćwiczeń to również świetna zabawa, forma odstresowania i naładowania pozytywna energią 🤩 , a gratis spalisz kalorie i nakręcisz metabolizm 🔥🔥🔥.

Po wczorajszej zajawce dostałam od Was setki wiadomości 😍 że super, fajnie i długo czekałyście na taki rodzaj ćwiczeń 💜 mam nadzieję, że się nie zawiedziecie, a DANCE CARDIO stanie się waszym nowym ulubieńcem 😉

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

2 komentarze

  1. Bardzo fajny trening. Szczególnie dla osób, które lubią tańczyć . Gdyby dodatkowo zawierał rozgrzewkę i jakies „zakończenie ” mające na celu wyciszenie ciała, to byłby kompletny trening. Ale i tak jest bardzo fajny, jako uzupełnienie innych ćwiczeń…

Napisz komentarz