fbpx

Czy wiesz że…

Ból pleców jest jedną z najpowszechniej występujących przypadłości. W ciągu swojego życia doświadcza go 50–80% ludzi, a w społeczeństwie jednocześnie występuje u 15–30%. źródło

Trening, który przygotowałam pozwoli Ci się zrelaksować, rozluźnić, a jednocześnie zadba o wzmocnienie Twoich mięśni grzbietu, tak abyś mogła Cieszyć się piękną postawą ciąła i sprawnym kręgosłupem – bez bólu.

Dziękuje za wszystkie cudowne komentarze. Bardzo się cieszę, że taka niecodzienna forma treningu przypadła wam do gustu i nie tylko pomogła waszemu kręgosłupowi, ale również wpłynęła pozytywnie na nastrój.

Zapraszam na wspólny trening i koniecznie daj znać w komentarzu jak Ci się podobało.

Wasze komentarze to najlepsza motywacja dla mnie do dalszego działania 🥰

W moim sklepie znajdziesz również kompletny plan treningowy, który pomoże Ci wrócić do formy i zadbać o nadwyrężony kręgosłup.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

Napisz komentarz