fbpx

Czy wiesz że…

Ból pleców jest jedną z najpowszechniej występujących przypadłości. W ciągu swojego życia doświadcza go 50–80% ludzi, a w społeczeństwie jednocześnie występuje u 15–30%. źródło

Trening, który przygotowałam pozwoli Ci się zrelaksować, rozluźnić, a jednocześnie zadba o wzmocnienie Twoich mięśni grzbietu, tak abyś mogła Cieszyć się piękną postawą ciąła i sprawnym kręgosłupem – bez bólu.

Dziękuje za wszystkie cudowne komentarze. Bardzo się cieszę, że taka niecodzienna forma treningu przypadła wam do gustu i nie tylko pomogła waszemu kręgosłupowi, ale również wpłynęła pozytywnie na nastrój.

Zapraszam na wspólny trening i koniecznie daj znać w komentarzu jak Ci się podobało.

Wasze komentarze to najlepsza motywacja dla mnie do dalszego działania 🥰

W moim sklepie znajdziesz również kompletny plan treningowy, który pomoże Ci wrócić do formy i zadbać o nadwyrężony kręgosłup.

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

1 Komentarz

  1. Trening był wspaniały, mój kręgosłup pięknie rozluźniony, no i dobry nastrój na cały dzień zapewniony 🙂 będę chętnie ćwiczyć ten zestaw i wypróbowywać również inne, pozdrawiam i dziękuję za super trening

Napisz komentarz