fbpx

Jeśli planujesz zacząć dietę lub jesteś w trakcie odchudzania, dobrze jeśli będziesz świadoma tego co Cię może spotkać na poszczególnych etapach redukowania wagi.
Częstym bowiem błędem jest porzucenie założeń diety, gdy demotywuje Cię chwilowy brak efektów.

Jest to jednak najgorsze co możesz zrobić, bo tylko konsekwentne trzymanie się planu zapewni Ci upragniony efekt. Myślę, że wiedząc co Cię czeka, będziesz mogła lepiej się na to przygotować mentalnie co pomoże Ci przezwyciężyć potencjalne fazy zastoju.

Powiedzmy, że masz do zrzucenia 10 kg i chciałabyś to zrobić w 10 tygodni.
W teorii sprowadza się to do prostej matematyki czyli, aby to osiągnąć potrzebujesz tygodniowo jeść 7000 kcal mniej niż wynosi Twoje zapotrzebowanie energetyczne (używam tej wartości deficytu tylko dla przykładu! w praktyce nie należy przekraczać 2100-3500kcal w skali tygodnia) i na koniec 10-tego tygodnia waga pokaże -10kg.
Musisz jednak zdawać sobie sprawę, że waga nie spada liniowo. Proces odchudzania charakteryzuje się pewnymi etapami, które następują po sobie.

Sprawdź wszystkie fazy poniżej ⬇️ ⬇️ ⬇️

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

Napisz komentarz