fbpx

Trening Siłowy to zdecydowanie mój ulubiony trening i na stałe gości w moim planie! Dlaczego? Świetnie rzeźbi i wzmacnia całe ciało, nakręca metabolizm- im mamy więcej tkanki mięśniowej, tym spalamy więcej kalorii. Wzmacnia kości, stawy i więzadła. Ten trening możesz wykonać również z hantlami lub kettlamj (modyfikacje znajdziesz przed każdym ćwiczeniem)

Nie bój się ciężarów ! One nie spowodują, że będziesz „męska”, wręcz przeciwnie! Dzięki nim pięknie wyrzeźbisz swoje ciało.

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

1 Komentarz

Napisz komentarz