fbpx

Trening interwałowy o wysokiej intensywności (High Intensity Interval Training) to idealny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej.

 • 40 minut intensywnego treningu interwałowego
 • Spala masę kalorii (ok 400 kcal) i tkankę tłuszczową jeszcze długo po zakończonym treningu dzięki konstrukcji ćwiczeń w interwale
 • Wzmacnia wszystkie partie mięśniowe i zwiększa kondycję z treningu na trening

Jego intensywny charakter ma również korzystny wpływ na wydolność tlenową naszego organizmu, co wpłynie bardzo pozytywnie na Twoją kondycję.

W gratisie pozbędziesz się negatywnych emocji, nie będziesz miała na nie siły 😁, a świetne samopoczucie i zadowolenie z samej siebie jest gwarantowane po jego ukończeniu.

Ciekawostka

Po ukończeniu treningu HIIT zazwyczaj odczuwamy mniejszy głód w stosunku do treningu cardio, co może dodatkowo nam pomóc w utrzymaniu deficytu kalorycznego, niezbędnego do redukcji tkanki tłuszczowej

Zapraszam Cię na matę i koniecznie daj znać w komentarzu tutaj lub pod filmem na YouTube jak Ci poszło 💪

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

10 komentarzy

 1. Ćwiczę z Tobą od dwóch tygodni…i czuje się świetnie.
  Ten trening jest mega męczący, ale dałam radę 😀 Zrobiony 😀
  Dziękuję 🙂

 2. Trening petarda Rewelacja!! Kolejny dodany do ulubionych Polecam wszystkim

 3. Trening daje wycisk, jednak strast bolą mnie po nim kolana…Czy wiesz co robię źle?

  • prawdopodobnie trzeba popracować nad techniką. Proponuję zacząć od FIT Startu, jest wprowadzeniem do dalszych ćwiczeń 🙂
   Powodzenia

 4. Za każdym razem gdy robię jakiś Twój trening ciśnie mi sie na usta „Mój ulubiony”.
  I tak jest tym razem!!!!

 5. Mój ulubiony trening. Robię go od dwóch miesięcy jako pierwszą część codziennych ćwiczeń. Prawdziwa petarda. Jak robiłam go pierwszy raz, to ledwo przetrwałam, a teraz jest ultra przyjemny – nadal daje wycisk, ale na spokojnie robię wszystkie ćwiczenia. Niesamowicie jest też widzieć swój postęp i to kosmicznie napędza motywację 🙂 Dzięki Paula!

Napisz komentarz