fbpx

Trening interwałowy o wysokiej intensywności (High Intensity Interval Training) to idealny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej.

 • 40 minut intensywnego treningu interwałowego
 • Spala masę kalorii (ok 400 kcal) i tkankę tłuszczową jeszcze długo po zakończonym treningu dzięki konstrukcji ćwiczeń w interwale
 • Wzmacnia wszystkie partie mięśniowe i zwiększa kondycję z treningu na trening

Jego intensywny charakter ma również korzystny wpływ na wydolność tlenową naszego organizmu, co wpłynie bardzo pozytywnie na Twoją kondycję.

W gratisie pozbędziesz się negatywnych emocji, nie będziesz miała na nie siły 😁, a świetne samopoczucie i zadowolenie z samej siebie jest gwarantowane po jego ukończeniu.

Ciekawostka

Po ukończeniu treningu HIIT zazwyczaj odczuwamy mniejszy głód w stosunku do treningu cardio, co może dodatkowo nam pomóc w utrzymaniu deficytu kalorycznego, niezbędnego do redukcji tkanki tłuszczowej

Zapraszam Cię na matę i koniecznie daj znać w komentarzu tutaj lub pod filmem na YouTube jak Ci poszło 💪

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

10 komentarzy

 1. Ćwiczę z Tobą od dwóch tygodni…i czuje się świetnie.
  Ten trening jest mega męczący, ale dałam radę 😀 Zrobiony 😀
  Dziękuję 🙂

 2. Trening daje wycisk, jednak strast bolą mnie po nim kolana…Czy wiesz co robię źle?

  • prawdopodobnie trzeba popracować nad techniką. Proponuję zacząć od FIT Startu, jest wprowadzeniem do dalszych ćwiczeń 🙂
   Powodzenia

 3. Za każdym razem gdy robię jakiś Twój trening ciśnie mi sie na usta „Mój ulubiony”.
  I tak jest tym razem!!!!

 4. Mój ulubiony trening. Robię go od dwóch miesięcy jako pierwszą część codziennych ćwiczeń. Prawdziwa petarda. Jak robiłam go pierwszy raz, to ledwo przetrwałam, a teraz jest ultra przyjemny – nadal daje wycisk, ale na spokojnie robię wszystkie ćwiczenia. Niesamowicie jest też widzieć swój postęp i to kosmicznie napędza motywację 🙂 Dzięki Paula!

Napisz komentarz