fbpx

Drogie Mamuśki, ten trening jest bezpiecznym zestawem ćwiczeń, który pomoże Wam wrócić do formy. Pamiętajcie jednak, że ćwiczymy dopiero po zakończonym połogu i wizycie kontrolnej u lekarza ginekologa. Jeśli Wasz stan zdrowia pozwala na rozpoczęcie aktywności fizycznej- DO DZIEŁA! Przed tym treningiem zachęcam do obejrzenia odcinka z fizjoterapeutką uroginekologiczną, która udziela wiele cennych rad świeżo upieczonym mamom 🙂 https://youtu.be/t1c4_bGhVzQ Jeśli macie ochotę na dłuższe rozciąganie, wypróbuj jeden z moich zestawów: https://www.youtube.com/watch?v=snEUP

 

 

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

2 komentarze

  1. Witam. Jestem trzeci miesiąc po ciąży. Ćwiczenia na mięśnie brzucha są rewelacyjne. Polecam!!!

Napisz komentarz