fbpx

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

6 komentarzy

 1. Zwykle nie dodaje komentarzy, ale muszę Ci to napisać. Uwielbiam się z Tobą pocic, od tygodnia ćwiczy również mój mąż i zgodnie twierdzimy, że Cię uwielbiamy. DZIĘKI!

  • Paula Reply

   Bardzo, bardzo mi miło 🙂 😀
   Dziękuję i pozdrawiam Was serdecznie 🙂
   Paula

 2. No i ja muszę napisać od siebie, a że nie widzę tutaj miejsca na luźne „rozmowy” To napiszę tutaj.
  Znalazłam cię na YouTube i ćwiczenia „Zdrowy kręgosłup” są dla kogoś takiego jak ja po prostu ZBAWIENIEM. Owszem chcę zrzucić kilka kilogramów, wzmocnić mięśnie bo mam stojącą pracę i wymuszoną pozycję ciała co po 7 latach pracy dało o sobie znać. BŁAGAM O WIĘCEJ ĆWICZEŃ w stylu zdrowy kręgosłup, nawet nie wiesz jak mi pomogłaś :* Uczucie rozluźnionych mięśni było CUDOWNE, już zapomniałam jak to jest nie być spiętą i żadne masaże zabiegi nie zrobiły tego co te pół godziny. Będę zaglądać tu częściej i czekać na nowe ćwiczenia. Są ludzie którzy chcą się pocić i są ludzie którzy muszą pomóc swojemu kręgosłupowi, i na szczęście są ludzie tacy jak Ty co to rozumieją i każdy może znaleźć coś dla siebie. Pozdrawiam serdecznie i czekam na więcej 😉 😀 :*

  • Paula Reply

   Super 🙂 Bardzo się cieszę, że ćwiczenia Ci pomogły 🙂 Jak na życzenie- jutro nagrywam kolejną część serii Zdrowy Kręgosłup 😀 🙂
   Pozdrawiam serdecznie 🙂
   Paula

 3. bardzo dziękuje za ćwiczenia zdrowy Kręgosłup, dla mnie to też wybawienie, poza tym bardzo odpowiada mi tępo twoich zajęć.
  pokazałam Twoje zajęcia mężowi, bardzo mu się spodobały wiec i on zaczął ćwiczyć razem z „Tobą”
  pozdrawiam i życzymy sukcesów

Napisz komentarz