fbpx

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

3 komentarze

  1. Cześć Paula, poproszę o ćwiczenia z hantelkami wzmacniajace ramiona, grzbiet i kregoslup, ktore pozwola mi miec silniejsze ramiona z jednoczesnym zachowaniem kobiecych ksztaltow. Najlepiej cos co mozna robić na siłowni. Jakby można było to jakiś zestaw na mięśnie brzucha na siłowni także 🙂
    Mam nadzieję, że z Tobą pozbędę się na zawsze bryczesów. Pozdrawiam. 🙂

  2. Uwielbiam wszystkie Twoje pilatesy, proszę o więcej i więcej. Marzą mi się również ćwiczenia w stylu fit ballet, by poczuć się lekko i zgrabnie jak baletnica.
    Dziękuję za dotychczasowe treningi.
    Pozdrawiam,

Napisz komentarz