fbpx

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

2 komentarze

  1. Witaj Paula. Bardzo Ci dziękuję za wszczepienie mi tego bakcyla poprzez Twoje treningi…wiele razy już zaczynałam ćwiczyć i kończyło się na paru treningach i rezygnowalam. A teraz? Ćwiczę już z Tobą drugi miesiąc… to juz chyba uzaleznienie :-))) Mam stwierdzona tachykardie i szybko się męczę ale na szczęście jest tyle ćwiczeń pokazanych przez Ciebie że zawsze coś znajdę dla siebie, no i kręgosłup przestał mnie boleć… nawet moj maz zaczyna z Toba brzuszki cwiczyc :-))) (on tez cwiczy, ale silowo). Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę Ci wszystkiego co najlepsze… Jesteś najlepsza w tym co robisz… Pozdrawiam.

  2. Dzięki za super trening! Mimo kontuzji kolana ćwiczenia nie sprawiały mi problemu! Rewelacja!

Napisz komentarz