fbpx

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

2 komentarze

  1. Witaj Paula. Bardzo Ci dziękuję za wszczepienie mi tego bakcyla poprzez Twoje treningi…wiele razy już zaczynałam ćwiczyć i kończyło się na paru treningach i rezygnowalam. A teraz? Ćwiczę już z Tobą drugi miesiąc… to juz chyba uzaleznienie :-))) Mam stwierdzona tachykardie i szybko się męczę ale na szczęście jest tyle ćwiczeń pokazanych przez Ciebie że zawsze coś znajdę dla siebie, no i kręgosłup przestał mnie boleć… nawet moj maz zaczyna z Toba brzuszki cwiczyc :-))) (on tez cwiczy, ale silowo). Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę Ci wszystkiego co najlepsze… Jesteś najlepsza w tym co robisz… Pozdrawiam.

  2. Dzięki za super trening! Mimo kontuzji kolana ćwiczenia nie sprawiały mi problemu! Rewelacja!

Napisz komentarz