fbpx
apfel auf waage mit hanteln
Ważysz się kilka razy dziennie? Porównujesz swoją wagę z innymi? Ćwiczysz od dłuższego czasu, Twoje ubrania są luźniejsze, a waga ani drgnie? Jeżeli ważenie się jest Twoją obsesją- ten post jest skierowany właśnie do Ciebie!

images

Na zdjęciu powyżej widzicie kilogram mięśni i kilogram tłuszczu. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, ze mięśnie zajmują o wiele mniejszą objętość niż tłuszcz. 

Co to oznacza?

Na skutek aktywności fizycznej zmniejszamy swoja masę tłuszczową, a zwiększamy masę mięśniową. Wiec może zdarzyć się tak, że po jakimś czasie trenowania nasza waga wzrośnie lub zatrzyma się w miejscu. Nie znaczy to jednak, ze nie chudniemy- po prostu nie robimy się lżejsze. Dlatego bardziej niż waga liczą się nasze obwody i pomiar składu ciała. 

 

 

 

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

Napisz komentarz