fbpx
apfel auf waage mit hanteln
Ważysz się kilka razy dziennie? Porównujesz swoją wagę z innymi? Ćwiczysz od dłuższego czasu, Twoje ubrania są luźniejsze, a waga ani drgnie? Jeżeli ważenie się jest Twoją obsesją- ten post jest skierowany właśnie do Ciebie!

images

Na zdjęciu powyżej widzicie kilogram mięśni i kilogram tłuszczu. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, ze mięśnie zajmują o wiele mniejszą objętość niż tłuszcz. 

Co to oznacza?

Na skutek aktywności fizycznej zmniejszamy swoja masę tłuszczową, a zwiększamy masę mięśniową. Wiec może zdarzyć się tak, że po jakimś czasie trenowania nasza waga wzrośnie lub zatrzyma się w miejscu. Nie znaczy to jednak, ze nie chudniemy- po prostu nie robimy się lżejsze. Dlatego bardziej niż waga liczą się nasze obwody i pomiar składu ciała. 

 

 

 

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

Napisz komentarz