fbpx

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

8 komentarzy

 1. Hej! Ćwiczę z tobą od miesiąca. Odkrycie twoje kanału było dla mnie jak olśnienie. Walka z kaloriami i dbanie o zdrowy kręgosłup sprawia mi dużo radości i przyczynia się do lepszego samopoczucia. Jednak w moich codziennych treningach przeszkadzają mi dokuczliwe bóle migrenowe. I tu moje pytanie czy istnieją jakieś ćwiczenia dedykowana dla osób z migreną, takie które pozwalają szybciej pozbyć się nawracających bólów oraz im przeciwdziałać. U mnie migreny wywoływane są przez różne czynniki: stres, zapachy, klimatyzację, jednak nie mam skutecznej metody by pomóc sobie jak już wystąpią. Będę wdzięczne za wszelkie wskazówki

  • Paula Reply

   polecam stretching i fit yogę oraz zdrowe kręgosłup’y- działają kojąco na układ nerwowy

 2. Trening super 😀
  Proszę o więcej i intensywniej (oczywiście pilates).

 3. W domu ćwiczę tylko z Panią. W związku z czym mam pytanie. Czy jest do kupuenia płyta z treningami.

  • Paula Reply

   Bardzo mi miło 🙂 jeszcze nie, ale pracuję nad tym!
   pozdrawiam serdecznie

Napisz komentarz