fbpx

TRX to system ćwiczeń na taśmach, w podwieszeniu. TRX został stworzony przez żołnierzy amerykańskiej armii, którzy w ciężkich warunkach bojowych, chcąc pozostać w formie, opracowali kompleksowy trening całego ciała przy użyciu taśm nylonowych, wykorzystując grawitację i masę ciała jako obciążenie. Głównymi zaletami tego treningu są: bezpieczeństwo, angażowanie dużej ilości mięśni do pracy, wzmocnienie więzadeł i poprawa równowagi.Stopień trudności zależy od przeniesienia środka ciężkości względem punktu zaczepienia.

Zapraszam na filmik z kilkoma przykładowymi ćwiczeniami. 

Macie ochotę na więcej ćwiczeń z TRX?
Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

3 komentarze

 1. Proszę o cały trening.Zaczęłam z Panią ćwiczyć zaczynając od piłki.Korzystam z Pani strony bardzo często.Wykorzystuję przepisy, także z niecierpliwością z niecierpliwością wyglądam kolejnych treningów,z których będę mogła skorzystać.Dodam,że mam 46 lat.Uwielbiam Panią.

  • Paula Reply

   Wow 😀 a ja uwielbiam takie komentarze, jest mi bardzo miło 🙂 obiecuję, że wkrótce nagram pełną wersję!
   pozdrawiam serdecznie 🙂
   Paula

Napisz komentarz