fbpx

TRX to system ćwiczeń na taśmach, w podwieszeniu. TRX został stworzony przez żołnierzy amerykańskiej armii, którzy w ciężkich warunkach bojowych, chcąc pozostać w formie, opracowali kompleksowy trening całego ciała przy użyciu taśm nylonowych, wykorzystując grawitację i masę ciała jako obciążenie. Głównymi zaletami tego treningu są: bezpieczeństwo, angażowanie dużej ilości mięśni do pracy, wzmocnienie więzadeł i poprawa równowagi.Stopień trudności zależy od przeniesienia środka ciężkości względem punktu zaczepienia.

Zapraszam na filmik z kilkoma przykładowymi ćwiczeniami. 

Macie ochotę na więcej ćwiczeń z TRX?

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię, to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy trening video na pośladki.

* Zapisując się do newslettera rozumiem, że wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowych wpisach, nowościach, promocjach, produktach i usługach marki Trening Fitness Paula Piotrzkowska. Wiem, że w każdej chwili będę mogła wycofać zgodę.

3 komentarze

 1. Proszę o cały trening.Zaczęłam z Panią ćwiczyć zaczynając od piłki.Korzystam z Pani strony bardzo często.Wykorzystuję przepisy, także z niecierpliwością z niecierpliwością wyglądam kolejnych treningów,z których będę mogła skorzystać.Dodam,że mam 46 lat.Uwielbiam Panią.

  • Paula Reply

   Wow 😀 a ja uwielbiam takie komentarze, jest mi bardzo miło 🙂 obiecuję, że wkrótce nagram pełną wersję!
   pozdrawiam serdecznie 🙂
   Paula

Napisz komentarz