fbpx

Żyjesz w ciągłym biegu i masz mało wolnego czasu? To coś dla Ciebie! Wzmacniamy wszystkie partie ciała w 18 minut. Teraz już nie ma wymówek 😉

 

Przygotuj dużą butelkę z wodą i do dzieła!

 

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

4 komentarze

  1. Pani Paulo, od pierwszego treningu z Panią jestem zauroczona sposobem z jakim Pani prowadzi trening. Dla mnie najlepsze jest połączenie zmęczenia ciała z uspokojeniem umysłu. Najwyższy poziom takiego stanu osiągnęłam to tylko dzięki ćwiczeniom callanetics, a teraz i Pani ćwiczeniom, Życzę powodzenia:)

Napisz komentarz