fbpx

Wystąpił jakiś problem. Proszę spróbuj ponownie.
Wysłałam do Ciebie wiadomość potwierdzającą 🤗. Koniecznie sprawdź swoją skrzynkę. Czeka tam na Ciebie mały 🎁 Jeżeli nie zobaczysz wiadomości ode mnie, sprawdź również folder SPAM i koniecznie oznacz, że to nie SPAM 🙉️️.

Hej Kochana!

Raz na jakiś czas chciałabym móc do Ciebie napisać 🙂 Więc jeśli lubisz to co robię to zapraszam Cię do mojej społeczności, dzięki czemu otrzymasz kolejną dawkę motywacji i wybranych przeze mnie treści.

We use Sendinblue as our marketing platform. By Clicking below to submit this form, you acknowledge that the information you provided will be transferred to Sendinblue for processing in accordance with their terms of use

6 komentarzy

  • Bardzo lubię ćwiczyć z Panią. Dla mnie najlepsze ćwiczenia jakie do tej pory miałam ,zarówno w klubach fitness jak i w internecie. Ponieważ często brakuje mi czasu czy byłaby możliwość ,żeby było więcej ćwiczeń 15 min. na kręgosłup ,stretching , pilates . Dziękuje.

   • Cieszę się 🙂 Tak, cały czas pojawia się coś nowego- proszę śledzić mój kanał 🙂
    Pozdrawiam <3

 1. Paula SUPER !! Dziekuje za ten trening po rocznej przerwie w trningu (dzidka 🙂 az chce mi sie cwiczyc 😉

 2. Coś wspaniałego cały zestaw był dla mnie bardzo odprężajacy czuje się wspaniale jakby ktoś wykonał mi masaz, bardzo, bardzo polecam ten masaz każdemu kto chce się poczuć blogo i zrelaksowany jak ja;)dziękuję Paula

Napisz komentarz